Команда
Сергій Василишин
Керуючий партнер, адвокат
Практичний досвід у сфері права 20 років.

Спеціалізується на вирішенні конфліктів та розв'язанні спорів у сфері захисту бізнесу та власності, корпоративному праві, інвестиційній діяльності, концентрації та узгоджених діях, веденні складних багатосторонніх переговорів.

s.vasylyshyn@advanq.com
Ольга Гончар
Партнер, адвокат
Адвокат з п'ятнадцятирічним практичним досвідом у сфері права. Професійний досвід отримала у нафтогазовому, банківському та державному секторах. Спеціалізується на антимонопольному праві та захисті конкуренції, корпоративних спорах, захисті бізнесу, взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування.

o.gonchar@advanq.com
Олег Тарасюк
Радник, адвокат
Фахівець із досвідом вирішення спорів у судах із 2008 року. Спеціалізується на господарському та адміністративному судочинстві, зокрема вирішенні податкових спорів. Консультує з питань податків, угод злиття та поглинання, корпоративного управління та комплаєнсу, участі у публічних закупівлях, діяльності стартапів.
Включений до переліку експертів із вирішення спорів Legal 500: Europe, Middle East & Africa 2013.

o.tarasiuk@advanq.com
Роксолана Лукінчук
Радник адвокат
Займається як захистом клієнтів від кримінального переслідування, так і представництвом інтересів потерпілих на всіх стадіях кримінального процесу від написання заяви про злочин до виконання вироків суду.
Основна спеціалізація: White-Collar Crime, корпоративні розслідування та комплексний захист бізнесу. Має досвід захисту топ-менеджерів банків, керівників компаній-забудовників, представництв міжнародних девелоперських корпорацій тощо.

r.lukinchuk@advanq.com
Дар'я Котова
Радник, адвокат
Практичний досвід в сфері права понад 5 років. Спеціалізується на корпоративних відносинах, корпоративних правах та активах, представництві та захисті інтересів інвесторів, акціонерів і учасників суб'єктів господарювання, вирішенні корпоративних спорів, а також спорів щодо державної реєстрації компаній.
Консультує з питань корпоративного управління, емісії цінних паперів, злиття, поглинання, набуття корпоративних прав.

d.kotova@advanq.com
Іван Костюк
Адвокат
Практичний досвід у сфері права близько 5 років. Ключові практики: кримінальне право, вирішення спорів, право інтелектуальної власності, захист бізнесу. Спеціалізується на проведені внутрішніх корпоративних розслідувань, питаннях антикорупційного законодавства, комплаєнсі.

i.kostiuk@advanq.com