Новини

Захистили інтереси клієнта у спорі з НЕК «Укренерго»

Команда ADVANQ захистила інтереси Клієнта у спорі з ПАТ «Національна енергетична компанія «Укренерго» у справі про стягнення штрафних санкцій у розмірі 7 136 603,16 грн

Відповідне рішення прийнято Північним апеляційним господарським судом та залишено в силі Касаційним господарським судом у складі Верховного Суду.

Команда ADVANQ почала працювати над справою на стадії апеляційного оскарження після задоволення місцевим судом позовних вимог НЕК «Укренерго» у повному обсязі.
У суді апеляційної інстанції наша стратегія будувалася на необхідності приєднання до матеріалів справи; як доказу – засвідченої копії робочого проєкту реконструкції об’єкту. Суд погодився з таким доводом.

Ми також наголошували на неповному встановлені судом обставин справи, а саме на неможливості своєчасного виконання Клієнтом передбачених робіт у зв'язку з невідключенням позивачем – НЕК «Укренерго» – ліній електропередач, що передбачене вказаним проєктом.

З урахуванням цих та інших обставин суди апеляційної та касаційної інстанцій погодилися з доводами адвокатів ADVANQ , що було прострочення позивача, яке призвело до неможливості виконання Клієнтом робіт відповідно до умов Договору та Проєкту.

Проєкт супроводжували адвокати Олег Тарасюк та Сергій Василишин.